Ученичката Анастасия Цанева от 2. в клас взе участие в 8. Международен турнир по художествена гимнастика „Кралица на Аида“, който се проведе в гр. Хасково. Тя се състезава в многобой с индивидуални съчетания без уред и с въже. Завоюва второ място без уред и пето място в многобоя.
Второкласничката се състезава за СКХГ „Триумф“ Бургас с треньори Деница Андреева и Сияна Андонова.
Поздравления и още безброй бъдещи успехи!


