С гордост споделяме, че нашият ученик Боян Валентинов Дженатов от 2а клас постигна забележителни успехи в редица национални конкурси по изобразително изкуство.

Боян завоюва Първо място в XI Национален конкурс „148 години от Освобождението на България от Османско робство“, посветен и на 80 години от създаването на НЧ „Фар – 1946“ – Бургас, с впечатляваща рисунка на тема „Посветен на 3-ти март“.

Талантът му бе отличен и с Поощрителна награда в националния конкурс „Водата – извор на живот“ – 2026, както и с Похвална грамота в регионалния конкурс „Мартеничкотворци“. Боян взе участие и в конкурсите „Васил Левски и неговото дело“, „По следите на Апостола“ и „Картичка за мама“, където също представи достойно своето училище.

Поздравяваме Боян за неговия талант, трудолюбие и вдъхновение. Пожелаваме му още много творчески върхове!