По повод 24 май – ден на българската просвета и култура учениците от ОУ „Найден Геров“ сплетоха венци.
Децата украсиха сградата на училището, в знак на признателност към делото на светите братя Кирил и Методий. През целия ден училището ухаеше на рози, божури и празнично настроение!

